Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym sercu magicznego Krakowa, w której odkryjesz nowy wymiar luksusu. Nowa, 5-piętrowa kamienica z przestronnymi, widokowymi balkonami oferuje zachwycające subtelnym wzornictwem stylowe apartamenty, nowoczesny klub Fitness, sauna, profesjonalny Concierge, podziemny parking oraz kompleksowa obsługa 24/7 – to dopiero początek oferty, którą zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

LOKALIZACJA

10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację?

PRESTIŻ WYRAŻONY W M2

Proponujemy ekskluzywne mieszkania o wnętrzach zachwycających każdym detalem i stonowaną kolorystyką. Wszystkie apartamenty posiadają stylową łazienkę oraz kuchnię wyposażoną w designerski sprzęt AGD. Aby zachować secesyjny klimat odrestaurowaliśmy oryginalne drewniane parkiety z lat 30, które sprawiają, że wnętrza są przytulne i bardzo eleganckie.
W rezydencji SAREGO wynajmiesz:

  • mieszkania od 100 m2
  •  jedyny w Krakowie luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 350 m2  z zachwycającym widokiem na najpiękniejsze miejskie krajobrazy w Polsce.

Kamienica oraz podziemny parking dla lokatorów są monitorowane 24/7, a bezpieczeństwo gwarantują nowoczesne rozwiązania IT, profesjonalna ochrona oraz elegancki Concierge. W rezydencji SAREGO możesz dbać o swoją kondycję korzystając z nowoczesnego centrum Fitness oraz regenerować siły w ekskluzywnej saunie.

USŁUGI DODATKOWE

Wynajmując mieszkanie w rezydencji SAREGO możesz korzystać z naszych dodatkowych usług, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Na życzenie odbierzemy Twoje dzieci ze szkoły, zrobimy zakupy, zarezerwujemy samolot, wynajmiemy housekeeping lub zaopiekujemy się psem.

WYGODNY & OPŁACALNY WYNAJEM APARTAMENTÓW

Proponujemy Ci znacznie więcej niż standardowy wynajem prestiżowych apartamentów, ponieważ w naszej rezydencji zawsze będziesz czuć się jak u siebie. Obecność profesjonalnego Concierge’a zapewnia Rezydencji wyjątkową atmosferę, a Tobie prywatność oraz najwyższy poziom codziennej obsługi. Twoje luksusowe mieszkanie czeka na Ciebie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, a wyjeżdżając z Krakowa do Londynu, Paryża, czy Nowego Jorku  po prostu zamykasz za sobą drzwi nie troszcząc się o nic więcej.

KONKRETNE LICZBY

Zakup mieszkania o proponowanym przez nas standardzie w ścisłym centrum Krakowa, np. przy ul. Sarego) kosztuje średnio od 16.000 do 26.000 zł za m2 (średni koszt mieszkania od 1.300.000 – 3.900.000 PLN),  a  jednorazowa inwestycja w apartament o powierzchni 350 m2 to wydatek powyżej 7.000.000 PLN. Chimeryczna specyfika polskiego rynku nieruchomości sprawia, że zwrot zainwestowanych środków nastąpi dopiero po ok. 20 latach, a znalezienie nabywcy luksusowych apartamentów to trudne i czasochłonne zadanie. Ponadto potencjalnym inwestorom nabywcom zależy na usługach All Inclusive oraz doskonałej kondycji posesji. W tej sytuacji lokata kapitału  jest obciążona ryzykiem, że, chcąc sprzedać mieszkanie, możemy nie odzyskać poniesionych kosztów związanych z jego zakupem i współfinansowaniem  modernizacji budynku.

DLACZEGO WYNAJEM SIĘ OPŁACA?

  • Decydując się na wynajem nie angażujesz jednorazowo znacznych środków finansowych.
  • Zyskujesz do dyspozycji luksusowy apartament w ramach gwarantowanej opłaty miesięcznej, której wysokość zależy od wybranej przez Ciebie opcji.
  • Umowa najmu zapewnia Ci monitoring i profesjonalną ochronę 24/7, housekeeping oraz utrzymanie bardzo dobrego stanu technicznego części wspólnych.
  • Możliwość negocjacji cen na usługi dodatkowe (takie jak opieka nad dziećmi, zakupy, czy sprzątanie).
  • Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z tzw. funduszem remontowym.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAMIESZKAJ W CENTRUM SWOICH MARZEŃ

wynajem luksusowych mieszkań kraków

Oferta Twoich marzeń

Usługi Dodatkowe:

Wynajmując mieszkanie w rezydencji SAREGO możesz korzystać z naszych dodatkowych usług, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Na życzenie odbierzemy Twoje dzieci ze szkoły, zrobimy zakupy, zarezerwujemy samolot, wynajmiemy housekeeping lub zaopiekujemy się psem.

wynajem luksusowych mieszkań kraków

Zalety:

Proponujemy ekskluzywne mieszkania o wnętrzach zachwycających każdym detalem i stonowaną kolorystyką. Wszystkie apartamenty posiadają stylową łazienkę oraz kuchnię wyposażoną w designerski sprzęt AGD. Aby zachować secesyjny klimat odrestaurowaliśmy oryginalne drewniane parkiety z lat 30, które sprawiają, że wnętrza są przytulne i bardzo eleganckie. W rezydencji SAREGO wynajmiesz:

mieszkania od 100 m2 jedyny w Krakowie luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 350 m2 z zachwycającym widokiem na najpiękniejsze miejskie krajobrazy w Polsce.

Lokalizacja

10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację?