oferta4
oferta3
oferta2
oferta1
oferta1
oferta1
oferta1
oferta4 oferta3 oferta2 oferta1 oferta1 oferta1 oferta1

powierzchnia Powierzchnia: 75,30 m2

klucz Pokoje: 1 pokój

pietro Piętro: piwnica


lokal na wynajem

cena: 2000zł/m-c

KRAKÓW, SAREGO REZYDENCJA, ul.SAREGO 22/LU2

Polecany lokal znajduje się w podpiwniczeniu odremontowanej kamienicy. Przynależy do niego łazienka i zaplecze kuchenne. Lokal polecany jest na działalność biurową lub usługową.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym. Ze względu na to że wszystkie mieszkania znajdujące się w kamienicy przeznaczone są na najem długoterminowy, lokal świetnie nadaje się na usługi kosmetyczne, medycyny estetycznej lub biuro tłumacza czy rachunkowe.
LOKAL POSIADA KLIMATYZACJĘ
Lokal składa się z :
Holu wejściowego który można przeznaczyć na recepcje o metrażu 17m2
Głównego pomieszczenia użytkowego i powierzchni 47,48m2
Toalety 4,89m2
Małego pomieszczenia – może to byś schowek/archiwum – 5,80m2
Kamienica w której znajduje się lokal została gruntownie wyremontowana, przywrócony został jej secesyjny klimat. Dużym atutem jest lokalizacja, kamienica znajduje się przy ul.Sarego, jest świetnym miejscem dla osób ceniących sobie niewielką odległość od Rynku Głównego i Kazimierza. Budynek jest monitorowany, posiada również całodobową ochronę.
DO DYSPOZYCJI NAJEMCY JEST TAKŻE FITNESS I SAUNA W BUDYNKU
Koszta:

2000zł netto (do negocjacji)  + 525zł czynsz administracyjny +media wg niżej określonych zaliczek + prąd

Wymagana dwumiesięczna kaucja.

wynajem luksusowych mieszkań kraków

Oferta Twoich marzeń

Usługi Dodatkowe:

Wynajmując mieszkanie w rezydencji SAREGO możesz korzystać z naszych dodatkowych usług, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Na życzenie odbierzemy Twoje dzieci ze szkoły, zrobimy zakupy, zarezerwujemy samolot, wynajmiemy housekeeping lub zaopiekujemy się psem.

wynajem luksusowych mieszkań kraków

Zalety:

Proponujemy ekskluzywne mieszkania o wnętrzach zachwycających każdym detalem i stonowaną kolorystyką. Wszystkie apartamenty posiadają stylową łazienkę oraz kuchnię wyposażoną w designerski sprzęt AGD. Aby zachować secesyjny klimat odrestaurowaliśmy oryginalne drewniane parkiety z lat 30, które sprawiają, że wnętrza są przytulne i bardzo eleganckie. W rezydencji SAREGO wynajmiesz:

mieszkania od 100 m2 jedyny w Krakowie luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 350 m2 z zachwycającym widokiem na najpiękniejsze miejskie krajobrazy w Polsce.

Lokalizacja

10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację?